ZAWIESZKI NA CHOINKĘ – ANIOŁKI

Ręcznie malowane aniołki

Unikatowa świąteczna ozdoba nie tylko na choinkę

 

01. ANIOŁ W CZERWONEJ SUKIENCE

Ręcznie malowany drewniany aniołek – oryginalna zawieszka na choinkę. Anioł z czerwoną namalowaną sukienką posypaną brokatowymi drobinkami (trudno uchwycić efekt aparatem) i gwiazdkami, skrzydełka białe – mieniące się w świetle, twarz malowana, włosy z włóczki.

Zawieszka malowana dwustronnie, lakierowana, rękodzieło.

Wysokość zawieszki: 10,5 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 01_3d czerwony drewniany_01 SWIETA choinka-aniołek 01_3d czerwony drewniany_02

 

02. ANIOŁ LATAJĄCY

Ręcznie malowany duży drewniany latający aniołek – jedyna w swoim rodzaju zawieszka na choinkę. Anioł z perłowo-srebrną sukienką i białymi skrzydłami posypanymi brokatowymi drobinkami mieniącymi się w świetle (trudno uchwycić efekt aparatem), twarz malowana, włosy z włóczki.

Zawieszka malowana dwustronnie, lakierowana, rękodzieło.

Wymiary zawieszki: ok. 14x14x12 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 02_3d drewniany biały perłowy srebrny_01 SWIETA choinka-aniołek 02_3d drewniany biały perłowy srebrny_02
SWIETA choinka-aniołek 02_3d drewniany biały perłowy srebrny_03

 

03. ANIOŁ ZŁOTOWŁOSY

Ręcznie malowany drewniany latający aniołek – jedyna w swoim rodzaju zawieszka na choinkę. Anioł z perłowo-srebrną sukienką ozdobioną techniką decoupage i białymi skrzydłami posypanymi brokatowymi drobinkami mieniącymi się w świetle.

Dekoracja malowana z dwóch stron, lakierowana.

Wysokość zawieszki: ok. 16 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 05_ drewniany biały perłowy złoty decoupage srebrny_01 SWIETA choinka-aniołek 05_ drewniany biały perłowy złoty decoupage srebrny_02

 

04. ANIOŁEK ZE ŚWIECZKĄ

Ręcznie malowany drewniany aniołek ze świeczką- zawieszka na choinkę. Anioł z malowaną perłowo-srebrną sukienką i białymi skrzydłami posypanymi brokatowymi drobinkami mieniącymi się w świetle.

Dekoracja malowana z dwóch stron, lakierowana.

Wysokość zawieszki: ok. 10 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 03_ drewniany biały perłowy srebrny_01 SWIETA choinka-aniołek 03_ drewniany biały perłowy srebrny_03

 

05. ANIOŁEK Z NUTAMI

Ręcznie malowany drewniany aniołek trzymający kartkę – zawieszka na choinkę. Anioł z białymi skrzydłami i malowaną perłowo-białą sukienką posypaną brokatowymi drobinkami mieniącymi się w świetle (trudno uchwycić efekt aparatem).

Dekoracja malowana z dwóch stron, lakierowana.

Wysokość zawieszki: ok. 12 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 04_ drewniany biały perłowy srebrny_01

 

06. ANIOŁEK W SUKIENCE W GWIAZDKI

Ręcznie malowany drewniany aniołek ze złożonymi rączkami – zawieszka na choinkę. Anioł z perłowymi skrzydłami i malowaną białą sukienką ze złotymi gwiazdkami z brokatowymi drobinkami mieniącymi się w świetle.

Dekoracja malowana z dwóch stron, lakierowana.

Wysokość zawieszki: ok. 9 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 06_ drewniany biały perłowy złoty srebrny_01 SWIETA choinka-aniołek 06_ drewniany biały perłowy złoty srebrny_04

 

07. ANIOŁEK W SREBRNEJ SUKNI

Ręcznie malowany drewniany aniołek- zawieszka na choinkę. Anioł z białymi skrzydłami, malowaną srebrno-szarą sukienką i złotymi włosami. Brokatowe drobinki mieniące się w świetle.

Dekoracja malowana z dwóch stron, lakierowana, rękodzieło.

Wysokość zawieszki:  10 cm

 

SWIETA choinka-aniołek 07_ drewniany biały perłowy złoty srebrny_01

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *