NIEMOWLĘCA CIEMNORÓŻOWA I GRANATOWA CZAPKA Z MYSZKĄ MINNIE Z KOKARDĄ

dziecko-czapka-193-granatowa-z-myszka-minnie-i-ciemnorozowa-kokarda-na-czubkufuksja-niemowleca-profilowana-z-troczkami-wiazana-dwuwarstwowa-komplet-chustka-04Dwuwarstwowa czapeczka dla niemowlaka: z jednej strony w kolorze fuksji, z drugiej grantowa z motywem Myszki Minnie z różowymi kokardkami. Czapka profilowana, wiązana pod szyją, ozdobiona ciemnoróżową kokardą na czubku.

Uszyta z dwóch warstw rozciągliwej dzianiny.

WYMIARY  (mierzone na płasko):

OBWÓD: 38-46 cm (po rozciągnięciu)

WYSOKOŚĆ: 13-16 cm

dziecko-czapka-193-granatowa-z-myszka-minnie-i-ciemnorozowa-kokarda-na-czubkufuksja-niemowleca-profilowana-z-troczkami-wiazana-dwuwarstwowa-komplet-chustka-01 dziecko-czapka-193-granatowa-z-myszka-minnie-i-ciemnorozowa-kokarda-na-czubkufuksja-niemowleca-profilowana-z-troczkami-wiazana-dwuwarstwowa-komplet-chustka-02 dziecko-czapka-193-granatowa-z-myszka-minnie-i-ciemnorozowa-kokarda-na-czubkufuksja-niemowleca-profilowana-z-troczkami-wiazana-dwuwarstwowa-komplet-chustka-03 dziecko-czapka-193-granatowa-z-myszka-minnie-i-ciemnorozowa-kokarda-na-czubkufuksja-niemowleca-profilowana-z-troczkami-wiazana-dwuwarstwowa-komplet-chustka-05

Dwuwarstwowa czapeczka dla małej dziewczynki: z jednej strony polar w kolorze fuksji, z drugiej granatowa cienka dzianina bawełniana z motywem Myszki Minnie z różowymi kokardkami. Czapka profilowana, wiązana pod szyją, ozdobiona ciemnoróżową kokardą na czubku.

WYMIARY  (mierzone na płasko):

OBWÓD: ok. 41-47 cm (po rozciągnięciu)

WYSOKOŚĆ: ok. 15-18 cm

Zalecany obwód główki: ok.42-44 cm

CHUSTKA:

Dwustronna chusteczka dla małej dziewczynki: z jednej strony polar w kolorze fuksji, z drugiej granatowa cienka dzianina bawełniana z motywem Myszki Minnie z różowymi kokardkami.

WYMIARY  (mierzone na płasko):

OBWÓD: 62-75 cm (po rozciągnięciu)

WYSOKOŚĆ: 19 cm

6 thoughts on “NIEMOWLĘCA CIEMNORÓŻOWA I GRANATOWA CZAPKA Z MYSZKĄ MINNIE Z KOKARDĄ”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *